Vevo Natural
Vevo Natural - parfém na praní 3v1
- provoní prádlo
- změkčí prádlo
- pročistí pračku a oblečení
- a hlavně bez zbytečné chemie
-
Vevo Essence Sample Set 9x10ml
Sada vzorků parfémů na praní Vevo Natural 6 × 10 ml a Vevo Premium 3 × 10 ml
Skladem – odesíláme ihned (440 ks)
230 Kč
-
Intenzivní Neškodí pračce
Parfém na praní Vevo Natural No.07 Ylang Absolute
Nejintenzivnější funkční parfém na praní VEVO Natural 3v1. Výrazná květinově-dřevitá vůně Ylang Absolute provoní a pomáhá změkčit prádlo a při praní jemně pročistit pračku. Balení 500 ml.
Skladem – odesíláme ihned
od 35 Kč
-
Skladem – odesíláme ihned
od 35 Kč
-
Skladem – odesíláme ihned
od 35 Kč
-
Dřevěná odměrka Vevo 7ml na parfém do praní
Odměrka na parfém do praní
Skladem – odesíláme ihned (8901 ks)
25 Kč
-
Skladem – odesíláme ihned
od 35 Kč
-
Skladem – odesíláme ihned
od 35 Kč
-
Skladem – odesíláme ihned
od 60 Kč
-
Sada nejprodávanějších vůní Vevo Natural 3×200 ml
Sada tří nejprodávanějších vůní parfémů na praní Vevo Natural, 3×200 ml.
Skladem – odesíláme ihned
1085 Kč
-
Intenzivní
Combo Parfém do praní Ylang Absolute 500 ml + Prací gel Ylang Absolute 1 l
Prací gel Ylang, skvělý pro použití s parfémy na praní. Poradí si i s odolnějšími skvrnami a je účinný i při nízkých teplotách
Skladem – odesíláme ihned (83 ks)
820 Kč
845 Kč Sleva 25 Kč
-
Intenzivní
Sada parfémů na praní Vevo Natural Pure Garden + Ylang Absolute 2×500 ml
Dvě nejprodávanější vůně VEVO v jedné sadě: Pure Garden 500 ml + Ylang Absolute 500 ml.
Skladem – odesíláme ihned (2 ks)
1199 Kč
1250 Kč Sleva 51 Kč
-
Intenzivní
2x Parfém na praní Vevo Natural No.07 Ylang Absolute 500 ml
Výhodné balení dvou 500ml lahví funkčního parfému na praní VEVO Natural Ylang Absolute 3v1. Intenzivní květinově-dřevitá vůně, která provoní a pomáhá změkčit prádlo a jemně pročistit pračku.
Skladem – odesíláme ihned (41 ks)
1209 Kč
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás:
